Logo uitkijkpost.nl
Foto: aangeleverd
Castricum

99,6% geslaagd bij Clusius College Castricum

CASTRICUM - Op donderdag 4 juni zijn er van de 267 opgekomen examenkandidaten van het Clusius College Castricum maar liefst 266 geslaagd. Een slagingspercentage van 99,6%
Vier Leerlingen zijn dit jaar cum laude geslaagd en 42 leerlingen hebben door een extra vak te volgen van hun Gemengde leerweg-diploma een Theoretische leerweg-diploma weten te maken.

Om het slagen ook in deze tijd van social distance een feestelijk tintje te kunnen geven zijn de mentoren langs gegaan bij hun leerlingen om ze persoonlijk op een veilige manier te feliciteren.

De geslaagden zijn:

VMBO BASIS BEROEPSGERICHTE LEERWEG GROEN 

Akersloot - Floor Broertjes 
Assendelft - Mindy Schaft
Beverwijk - Jessey Kat, Daniëlle Oort, Noa van Rijn, Remco Roovers
Castricum - Lucas Bakker, Yven Bekkenutte, Jet van Dijk, Norma Gouweleeuw, Ekima Hos, Bauke Kersten, Stella Marcelis, Oliver la Croix, Jay Tineo Castillo, Sanne Könst, Danny Liefting, Bart Schoon, Brent Vos
Cum Laude: Milou Schipper, Femke Wölcken
Egmond aan den Hoef - Jesper Dekker, Stan Kaptein
Egmond aan Zee - Amber Schol
Egmond-Binnen - Isa Zentveld, Kevin Hollenberg
Heemskerk - Kevin Baars, Janine Blankendaal, Nya de Boer, Ismara Corvers, Yvett van Dijk, Rachel Halbesma, Tim Kap, Moana Kaitjily, Rik Kuijs, Skip Lansdaal, Noah Sars, Ysabel Welp
Heiloo - Rik Bootmsa, Sieb Dalenberg, Willemijn Smit
Limmen - Lobke Glorie, Job Groot, Zoë Kouwenhoeven, Dave Meegdes, Senna Post
Uitgeest - Jitte Tuijn
Velserbroek - Harm Nouwen
Westzaan - Charlotte Homburg, Daan Oudkerk
Wormer - Joy van Bilderbeek, Christian Stil
Wormerveer - Troy de Heer
Zaandam - Linda Pronk, Jacob Wassall-Jamieson
Zaandijk - Robbin Kalergis 

VMBO KADER BEROEPSGERICHTE LEERWEG GROEN 

Akersloot - Lindsay Duinmeijer, Michel Hacquebard Kuilboer, Fleur Hollenberg, Thijs Koot, Morris Le Duc, Derk Zijp, Kiki Zijp 
Beverwijk - Morena André, Dewi de Boer, Damiën Doting, Daan Douwstra, Felien Franzani, Jelmer van Hardeveld Yana Passchier, Nienke Rebel, Manouk van Schelt, Kiki Verkerk, Cindy Zoet
Castricum - Lloyd Baars, Sophie Brugman, Julia van Dijke, Dyon Dijkstra, Naomi Fontijn, Yana de Graaf, Celine Holshuijsen, Femke Koppe, Siebe Kramer, Wendy Limburg Zwaneveld, Rens Louwe, Jor Pepping, Emma Roeleveld, Leefa Salim Arooni, Thijs Schoon, Glenn Schulenberg, Katie van Teijlingen, Kjell Tijsen, Manou Uittenbogaard, Dunya Zedak, Luuk Zijp
De Woude - Tommy Kikkert
Egmond aan Zee - Senna Buis, Alli Jet de Heer, Milan Paap, Rune Pannekeet, Jordan van Schagen, Kyla Wesseling, Kim Wijnia
Egmond-Binnen - Danique Louter, Jesse van Praet, Floor Tervoort, Brian Wentink, Puck Wittebrood
Haarlem - Diego van Gennip
Heemskerk - Demi Besselink, Beau Blankestein, Larissa de Boer, Jesse Brussee, Femke Dekker, Tristan Fase, Lynn Flierman, Sebastian Gebbink, Nanne van Heerwaarde, Kane de Jong, Timo Limmen, Wessel Molenaar, Jason Prins, Bas van der Schaaf, Maud de Vries, Teun Wassenaar, Jasper Zerr
Heiloo - Jasper Beets, Maud Borst, Alice Hoed, Sanna Kamminga, Senna Komen, Ward Lind, Luuk de Mare, Sam Peetoom, Marit Rood, Michelle Rotteveel, Alex van Twuijver, Jannaika Werkhoven, Jules van Wijngaarden Lindhout
IJmuiden - Jaira Menzel
Krommenie - Eline Boom, Daan Dekker, Franke Herrema, Lisa Kremzer, Bas van Soelen, Wesley Steenbakker
Limmen - Shen-en Bakker, Jesse Buur, Anne Vermolen, Senna van der Werf
Uitgeest - Tinus Bleeker, Lars van Erve, Zico van Ingen, Shane Jonker, Isa Koomen, Jasper van der Linden
Wormer - Marleen Spiering
Zaandam - Ashley Neudorfer, Anouck Oostwal
Zaandijk - Floortje Bouwens  

VMBO GEMENGDE LEERWEG GROEN  

Akersloot - Pascal Woestenburg
Assendelft - Stijn Jonker, Quincey Kerssens
Beverwijk - Maud Bogers, Nina Boon, Tamara Kolman, Gwen Laurijs, Sanne Nusse, Freek van Soest
Castricum - Jim Baltus, Mees Beijer, Chloë Bongers, Kayleigh Castricum, Job van Kesssel, Melissa Lind, Fleur Molenaar, Moïse Zeestraten
Egmond aan Zee - Noa Gul
Egmond-Binnen - Bram Bakker, Joanne Herman, Maud Koomen, Jort van Nimwegen, Carla Rekveld, Tommy Tervoort, Daan Verhoogt
Haaren - Pascalle Bloothoofd
Heemskerk - Simona Aerts, Jonna Duiveman, Robbin Fagnières, Anne Hietbrink, Hans Jansen, Wesley Klijn, Amber van Koningsbruggen, Liz de Kort, Mauran Peters, Kelsey Tuinstra, Jay van der Veen, Livana Witteman, Sven van Zon, Jaap Zonneveld
Heiloo - Eline Bijlsma, Naomi Brander, Dunya van Elk, Niels Hartjes, Lily Hoetjes, Sven Kortekaas, Sylvie Leijen, Sofie Nes, Maaike van der Steen
IJmuiden - Adam Nagel
Koog aan de Zaan - Jessie Heaton
Limmen - Jits van Kessel, Jitte Honing
Oostknollendam - Kim Jansen
Uitgeest - Gijs Al, Annet de Boer, Larissa Dijkstra, Daphne Kaaijk, Stella Landman, Rosa Peenen
Wijk aan Zee - Lars Petiet
Wormer - Jade Broerse, Daisy Frikken
Wormerveer - Nikaj Supusepa
Zaandijk - Sem van der Veen 

VMBO THEORETISCHE LEERWEG GROEN 

Akersloot - Sander Meijer
Assendelft - Mike Brokkaar, Dion Sickmann
Beverwijk - Dorine Molenaars
Castricum - Daan Boogh, Sam van den Heuvel van Varik, Ivelina Kozareva, Mats Kwanten, Michelle Schutz, Murad Simonian, Emanuel Statie,
CUM LAUDE: Maxime Vonk
Egmond aan den Hoef - Anne Glorie, Sanne de Graaff
Egmond aan Zee - India Mazurel
Egmond-Binnen - Lars Houtenbos, Willem Jaspers
Heemskerk - Stitch van der Aar, Björn de Boer, Siska de Hoop, Sven de Ruiter, Luna Senna, Isa Smit, Kelsey Tuinstra, Loïs Verkooijen, Marijn Zijlstra
Heiloo - Iris Klaver, Rosa Palfenier
CUM LAUDE: Naomi Wagenaar
Krommenie - Mailin Kramer, Puck de Vries
Koog aan de Zaan - Myra Elbers, Lotte Haak
Limmen - Mirre Gerritse
Uitgeest - Lotte Beentjes, Robin Kelder, Sanne van Waardenberg, Tymen Zwart
Wormer - Nina de Goede
De Woude - Estelle de Vries
Zaandam - Saar Roxs
Zaandijk - Jara Duursma

Meer berichten