
AKERSLOOT - The Flying Dragon van Karel en Fong Cheung in Akersloot gaat de tweede week van april weer open. Het Cantonees Specialiteiten Restaurant was precies een jaar dicht. Het pand raakte zwaar beschadigd door een brand die bij de buren begon en oversloeg.
The Flying Dragon kreeg een compleet nieuwe keuken. Het hele pand liep veel rook- en waterschade op. Van de gelegenheid is gebruik gemaakt om ook het interieur van het restaurant ingrijpend op te knappen. Met nieuw meubilair, andere kleuren en een aangepaste styling. De oosterse sfeer blijft. Dat geldt ook voor de formule, waarbij het accent ligt op de verfijnde Cantonese keuken. De menukaart is wel aangepast. Naast verschillende nieuwe meerkeuzemenu's staat daar nu een Pekingeendproeverij op en wordt het mogelijk van gerechten 'kleine porties' te bestellen.
Karel en Fong hebben er weer zin in. Het restaurant is hun leven. Het echtpaar heeft in vijfendertig jaar een brede klantenkring opgebouwd. Niet alleen uit het dorp, uit de wijde regio komen de gasten naar Akersloot toe. The Flying Dragon wordt in alle toonaangevende eetgidsen al jaren geprezen voor het hoge niveau en de constante kwaliteit. Het bedrijf staat rotsvast in de top 10 van Chinese specialiteitenrestaurants van Nederland.
-
9:48
-
21 uur geleden
-
1 dag geleden
-
1 dag geleden
1
-
Waarom een Ford Transit tweedehands kopen een best lastige opgave is
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
1
-
2 dagen geleden
3
-
3 dagen geleden
-
Castricummer Lars van Keulen presenteert Nuna 11s: zonneauto met motor van de toekomst
3 dagen geleden
-
Eindbedrag voor de Roparun
3 dagen geleden
1
-
Wat te doen bij eikenprocessierups
4 dagen geleden
-
Ringsteken Bakkum groot succes
4 dagen geleden
-
Vlam in de pan, wateroverlast en dieren in de problemen
4 dagen geleden
-
Hoe word ik een groene pionier
5 dagen geleden
-
Excelsior presenteert Cornelius Saga
5 dagen geleden
-
Dames van handbalvereniging Meervogels ’60 zoeken teamleden
6 dagen geleden
-
Kapitein zoekt veerman
6 dagen geleden
1
-
Jaarmarkt in Limmen op 29 juni voor jong en oud!
7 dagen geleden
-
De Witte Duif: ‘Soms helpt een verhaal’
7 dagen geleden
-
8 dagen geleden
-
24 jun, 10:01
-
Uitgeesterweg van Castricum naar Uitgeest gestremd van 27 juni t/m 29 juli
23 jun, 15:54
5
-
23 jun, 09:59
Nieuwsoverzicht
-
Nieuwe app voor afvalzaken
9:48
-
Landelijke Zonnekijkdag
21 uur geleden
-
Thema middag Autisme en waardeer het verschil
1 dag geleden
-
Fietsenstalling strand Castricum weer open
1 dag geleden
1
-
Waarom een Ford Transit tweedehands kopen een best lastige opgave is
2 dagen geleden