Logo uitkijkpost.nl
Foto: Monique de Jager
Castricum

Het Jac. P. Thijsse College feliciteert alle geslaagden

CASTRICUM - Op 10 juni, de dag van de uitslag, zijn een aantal JPT medewerkers met een ledschermbus langs de dorpen gegaan om alle geslaagden te feliciteren. De route eindigde op het schoolplein waar de leerlingen hun cijferlijst in ontvangst konden nemen.

De hieronder genoemde leerlingen hebben te horen gekregen dat zij binnenkort hun felbegeerde en welverdiende diploma in ontvangst mogen nemen. Zij hebben toestemming gegeven om hun naam te vermelden.

MAVO 

Akersloot: Noa Dekker, Liv Hoogenboom, Pip Kerssens, Tom Swart, Mels Verduyn, Roxy Wagner,
Alkmaar: Alain Laporte, Dylara Polat
Beverwijk: Emre Soysal
Castricum: Brady Baltus, Sem Brouwer, Noa Earnshaw, Bonno de Hoogh, Devin Huisman, Ilkan Ipek, Keith Königel, Lynn Lute, Martijn Maat, Lousewies Neefkes, Darani Said, Puk Schoorl, Mats Weijers, Rosalie van Willegen, Ben de Wit
De Woude: Guido Bruin
Heemskerk: Atalay Berberoglu, Estelle Portegies, Kika de Snaijer
Heiloo: Micha Allis, Robin Beerepoot, Joey Hink, Milan Koppes, Seb Kops, Luca Leeuwenkamp, Lars Liefting, Loïs Mair, Jens Moes, Douwe Nagel, Ralph Oortwijn, Veerle Puit, Zoë van Rijnsoever, Jonas Thode, Luna van Twuijver, Daan de Wit
Krommenie: Mara Korver, Britt Ris, Sil Westenbrink
Limmen: Myla Kraakman, Luca Nijssen, Rosalie van Rees, Antonio Stoliarov, Moïse Zuurbier
Uitgeest: Iris Braun, Yana van der Gragt, Bas Jonker, Milan van Leen, Nina Oldenburger, Maud van de Poppe, Sanne Prüst, Jens Scholten, Sara Tromp, Joep Twaalfhoven, Bram Verduin, Robin Vlaar, Anouk van Weert, Rick van Zijp
Velsen-Zuid: Jonna Wagenaar

HAVO 

Akersloot: Wouter Bot, Lynn van Diepen, Pieter Hacquebard, Britt Kerssens, Lieke van der Klugt, Fleur Verduin
Alkmaar: Tatum Keijzer
Amsterdam: Miko Foy
Assendelft: Emma Kuppens
Castricum: Mikki van Aalzum, Veena Bakker, Ayden Baltus, Robbie Baltus, Feike Bleijinga, Stijn de Boer, Roan van Brussel, Demi Bult, Floris Colbers, Edgar Donkersloot, Kris El-Mir, Floris Elsinga, Frits Fatels, Teuntje Göbel, Eline Gooren, Juliët Graafland, Sylvain Grogniet, Irin Huijser, Thomas de Jong, Mirte Kaandorp, Floris van Kan, Julia Lodeweegs, Bobbie Mac Mootry, Lucas Maij, Rhys Maloney, Flip van Marle, Hugo Meij, Maaike Pet, Nick Res, Lynn Schutz, Eline Tijmensen, Thalía Trigo Gómez, Natasja Tromp, Isis Tuijn, Nuria van Unen, Jerom Verdú, Juul de Wagt, Mathilda Way, Dion van Westerop, Sem Wezel, Jaden Wezel, Tess Willemse, Melle Windig, Maxim de Winter, Jonna de Wit, Linda Zentveld
De Woude: Rens Groot
Egmond a/d Hoef: Lilian Bakker, Richard Brouwer, Anouk Lam, Robin Langedijk, Moa de Waard
Heemskerk: Bibi Blomme, Zoë Koning, Pascalle Naaijkens, Bente Oostendorp, Armelle Stuiver
Heiloo: Micha Bakker, Femke Baltus, Spike Boersen, Wessel van den Broek, Joost van Dam , Latisha Di Mattia, Solana Di Mattia, Jonas Giesbertz, Florien Groot, Tosca Haafkens, Sanne Haanraads, Lisa den Herder, Brendan Hoogenbosch, Liou Hu, Xander Hunnekens, Stijn Jeukens, Maud Koppes, Jaap Kuit, Annoesjka Latychev, Charlotte Lausberg, Suus Luijben, Camiel Muijs, Esmée Nebbeling, Lotus Pattinama, Thijs Rohde, Merel Schilder, Gijs van Slagmaat, David Slot, Charlotte Sluiter, Suus Valkering, Max Warmenhoven, Tijn Welgraven
Limmen: Ozièl Aguiar Carrillo, Sil Beemsterboer, Romée Bloedjes, Nikki Dekker, Myrthe Lammens, Joyce Maat, Timo Reimert, Alissa Ruinaard, Mila Stoop, Angelique Winter
Rotterdam: Lorena Torrecillas
Uitgeest: Viggo Admiraal, Liv Beentjes, Lars de Boer, Kas van der Eng, Sjors Maas, David de Meij, Judith Min, Estelle Nguyen Thanh, Amber Opdam, Kevin Peeperkoorn, Ruthger Pos, Vinn Reijersen van Buuren, Sara Schimmel, Bas Schoel, Leon Schot, Cleo Schoute, Tessa Schrikker, Mike Töpfer, Machteld van Velzen, Thomas Wals, Adrianne Zevenbergen, Mara Zonneveld, Britt Zonneveld
Wormer: Cyrah van der Mooren

VWO 

Akersloot: Sem van Egmond, Gielijn Janssen, Wouter Seignette
Beverwijk: Sam Cornelisse
Castricum: Sam ten Broek, Wouter Bruines, Rosa Casanovas, Iris Corstanje, Jasper van Domburg, Nienke Donselaar, Robin van Egmond, Sebastián Emeis Escalante, Joep Haanen, Dennis de Jong, Patrick Kools, Romée Kroes, Caine Lammers, Julot Lusthof, Femke Metselaar, Carolien Oberink, Lucius Ponjee-Dillon, Finn Rijk, Jesse de Ruijter, Sophie Sannes, Sofie Slokker, Cas Stuifbergen, Auke Veenbaas
Egmond a/d Hoef: Teun van der Kolk
Egmond-Binnen: Marjolein Zoontjes
Heemskerk: Rick Aardenburg
Heerhugowaard: Tarannom Mehri
Heiloo: Jasmijn Admiraal, Joep Bakker, Ruben Bruin, Mees ter Buurkes de Vries, Jade Dirks, Lucas ten Elzen, Jans Flipse, Puck de Haan, Nienke Heemskerk, Tijl Henschen, Stijn Hink, Freeke Hofma, Sarah Kok, Isa Korve, Xinru Kreijsig, Sascha Laks, Shevon McGarry, Linde Naber, Esmée Oppedijk, Jochem Rinkes, Jort Schoeber, Astrid Schouten, Zeb Teunissen, Noa van Veen, Joris Versterre, Nila Witte, Klaudia Wojczuk
Limmen: Kim Bloedjes, Emma Bruijns, Lasse van Druenen, Marcus Thomasse, Aimée van Tuin
Uitgeest: Yordi Boesveld, Floor Bredewoud, Matthijs van Heesch, Simon Hoedjes, Max Nijman, Milan Otten, Lois Oudejans, Lars Ouwehand, Anne Ros, Noud Schoorel, Teun Sombroek, Kayleigh Vermaas, Constantijn Vroon, Stef Wokke

Meer berichten