Logo uitkijkpost.nl
Foto: Pixabay

Geslaagden eerste tijdvak

Woensdag 12 juni was een spannende dag voor de examenleerlingen. Zij hoorden op die dag of ze geslaagd zijn in het eerste tijdvak voor het examen Mavo, Havo, Atheneum of Gymnasium.

De volgende leerlingen zijn geslaagd op het Bonhoeffer College Castricum, en hebben toestemming gegeven om hun naam te laten vermelden:

GYMNASIUM
Cum Laude geslaagd: Alex Hanrath, Laura Hanrath

Lisa Baltus,Bram Brantjes,Siebe Dekker,Willem van Essen,Morris de Graaf,Alex Hanrath,Laura Hanrath,Remco Jak,Kas Kornblum,Julia van der Leij,Isis Lute,Geertje Pennink,Dirk van Seventer,Stijne de Winter,Yannick Wishaupt

ATHENEUM
Cum Laude geslaagd: Stella Janssen

Mieke Bakker, Dyon Beekmans, Rosanne Beentjes, Sem Beentjes, Marnix van den Berge, Tisha Boutmy, Sanne Briefjes, Erik Buis, Antal Deurloo, Sacha Deurloo, Laura Dijkhuizen, Manon Duijn, Sophie van den Elzen, Renze Folkeringa, Roel Gaal, Michelle van de Glind, Stephanie Graas, Pieter de Greef, Esmee Greveling, Friso Harlaar, Luuk de Heer, Jort Houben, Isa van der Hout, Melle Huijsman, Timothy Ithurbure, Charlie Jansen, Stella Janssen, Wiek Janssen, Meike Jongen, Anne Jordens, Thijs Koek, Thomas Koene, Fleur Kolk, Nikita Korver, Stein Kösters, Silke Kuijs, Igor Lenting, Janneke van der Linden, Diede van Marle, Sebastiaan Mellema, Irene Molenaar, Meike Mooij, Ids Nijmeijers, Nathalie Nolten, Marit de Pagter, Iris Peters, Sjoerd van der Plaat, Simen Polman, Priscilla Reulen, Inge Reuzenaar, Noa Rozemeijer, Lex de Ruijter, Jessie Sap, Demi Scheerman, Mirte Schermer, Thomas Smit, Jop Swart, Joni Themmen, Nicole van den Toorn, Guido Verdú Fruijt van Hertog, Iris Vervoort, Lizzy Vlaar, Tessa Vlek, Sophie Walsmit, Lucas van Wijngaarden, Jens de Zeeuw

HAVO
Aisha Abduljabar, Rik van Andel, Isabeau van Baaren, Puck Beets, Lex Bleeker, Danique Blok, Roos de Boer, Michelle Bontje, Sander Bontje, Ingrid Bosma, Stijn Braakman, Ruben Buddingh, Dennis Creemers, Jade Daniels, Damon Dekker, Leon van Deursen, Huub van Dijke, Savan Doornink, Andrea van Egmond, Kim van Esch, Luna van Essen, Nando Fransen, Thomas Gianotten, Tobias Giltjes, Zarah Groot, Jonne de Haan, Levi Hartendorp, Kimberley van Heijst, Max Hess, Sophia van Hoek, Luke van 't Hof, Floris Honing, Idse van der Horst, Nick Huissen, Olaf Husslage, Marleen Janssen, Gijs Jasperse, Dani Jonker, Meike Juffermans, Nina Kappenburg, Rein Kiebert, Maxwell Kievit, Sarah Klaver, Nick Koet, Per van der Kolk, Jesse Kops, Maarten Kops, Max van der Kruijssen, Dora van Kruistum, Tjerk Kuhlman, Jelle Kuiper, Cas Lagerwaard, Kiki Lambrecht, Merrit Lammers, Róisín Leuwerink, Bram Levering, Colin van der Linden, Koen Lute, Melvin Lute, Eva Marcus, Adri Molenaar, Thomas Naber, Faye Nicolasen, Jasper Nierse, Jesse Oomen, Elia Oor, Beaudine Overtoom, Yannick Pijlman, Bo Pirovano, Maartje van Randeraat, Aaron van Riet, Thijs Rinsema, Bart van der Sande, Dante Schmit, Xander Schoemaker, Jesse Schuuring, Laura Seegers, Zoë Shepley, Manoe Sjoers, Bob Spiegeler, Guido Stengs, Auke Straatsma, Nick Stroomer, Jesse Struik, Ezri van Til, Yannick Tuin, Carlos Twisk, Thijs Vaalburg, Léon van Veelen, Steven Vlekke, Taco van Vliet, Annejet Vreeburg, Harald de Vries, Milan Walraven, Aaron Wesselius, Mika de Winter, Joëlle de Wit, Savine Wollrabe, Roos Zeestraten, Cor Zeeuw, Koen van Zeggeren, Melle Zwart, Pepijn Zwart

MAVO
Kelly Aardenburg, Roy Backer, Ruben Bakker, Sophie Beekhuis, Milan Berkhout, Mees de Boer, Beau te Buck, Jonne Buur, Pleuni Buur, Renzo Casu, Sem Deidda, Mandy Denneman, Quinten Diemeer, Max Dijkman, Michael Droog, Teun van den Elzen, Sydney Gertenbach, Steef de Groot, Dominique Guitoneau, Pamela van Heijst, Fabian Hendrix, Julia Hes, Ivana van der Horst, Noortje Hos, Valery Hummeling, Sarah Ishak, Luuk Jansen, Niek Janssen, Mandy de Jong, Tom Jonker, Thomas Kabel, Twan Kamphuis, Mart Kingma, Eva van der Kraan, Delilah Kruidenberg, Luna Lambinon, Eva Langeveld, Ivana Langeveld, Ties Leendertse, Milan Ligtermoet, Danny Ligthart, Myron van Lint, Tijs Los, Kevin Mayer, Dani van der Meer, Jesper Meijer, Rick Meurs, Angel Moes, Daphne Mostert, Yrla van Nooijen, Valentijn Peek, Rick Pekel, Lotte Poelman, Luuk Putter, Diego Ramón Schluter, Jelmer Reuvekamp, Anouk Rijcken, Patrick Roelands, Lionel van der Roest, Richard Röling, Jimmy Rudolph, Annabel Sep, Veerle Serrarens, Julie Shalders, Ramon Twisk, Thijn Ursem, Kim van de Velde, Noah de Vré, Vianne de Vries, Jessica van Waveren, Quint van Weenen, Bram Weijgertse, Cas de Wildt, Sem de Wit, Aaron Witteman, Loek Zoon.

De directie maakt bekend, dat op het Clusius College Castricum de volgende leerlingen zijn geslaagd:

VMBO BASISBEROEPSGERICHTE LEERWEG GROEN
Akersloot: Sem Buur, Melanie Klijn, Madelon Koomen, Teun Olgers, Mike Stengs, Jadie Zee.
Assendelft: Babette Heine.
Beverwijk: Gijs Franzani, Moreno Valent.
Castricum: Tessa Brands, Sophie Brugman, Nicky Duinmeijer, Sven Grandiek, Roy Hoek, Finley Kick, Ruben Kol, Bezawit Kramer, Wout Ruijter, Eda Sadun, Naomi Stengs, Kelly Zijp.
Egmond aan den Hoef: Jens Blok.
Egmond aan Zee: Kim Wijnia.
Heemskerk: Sebastiaan Gebbink, Joey Heere, Sidney Hulshof, Bryan Jordens, Puck Martens, Shainy Martha, Liselotte Rumping, Teun Wassenaar.
Heiloo: Nino Beers, Marit van Bronkhorst, Rik Onderwater, Tessa Oostenrijk.
IJmuiden: Fleur van de Meeberg.
Koog aan de Zaan: Brent Heimensen, Dinand van Wijk.
Krommenie: Lisa Kremzer, Marith Niewenhuijse, Noa Zand.
Limmen: Luna Blom, Pien Pepping.
Uitgeest: Alex Bakker, Tinus Bleeker, Jeroen ten Boom, Sophie Degeling, Zico van Ingen, Alex van der Pol.
Wormer: Karlijn Vermeulen.
Zaandam: Jodie Bijl, Devon Kleij.

VMBO KADERBEROEPSGERICHTE LEERWEG GROEN
Akersloot: Sophie den Dunnen, Manuela Hacquebard Kuilboer, Fréderique Hollenberg, Jens Hollenberg, Nick Kager, Isa Kleverlaan, Raymen Steenkamp, Dean Teuthof, Sam Wolvers.
Alkmaar: Pharell Johnson.
Assendelft: Julia Gorter, Elena Linders, Rachel Padberg, Roos van Vliet.
Beverwijk: Danny van der Bos, Sam Dibbets, Pien Kunnen, Kimberley Zonneveldt.
Castricum: Nasteeh Aadan, Isabel Donkersloot, Mario Groot, Anna de Groot, Maurits Hazeleger, Scott van der Himst, Florian Hoekzema, Ismay Huisman, Maurits Hunink, Roy Jager, Laura Krol, Ruben van der Laan, Yara ter Laare, Willem Liefting, Annelies van der Linden, Bryan Lute, Richard de Nijs, Stan Olgers, Lucas van Oosterom, Troy Reijnders, Luna Smit, Merel Taats, Felicia Tuithof, Mylo Valk, Anouk Veldmans, Luna de Vries, Tessa Westerman.
Egmond aan Zee: Jamie Gravemaker.
Egmond-Binnen: Anne Baltus, Shannon Wittebrood.
Heemskerk: Esmé Boonstra, Eden Dil, Natasha la Fleur, Bas Huissen, Niomi Klok, Dewy van Lieshout, Jordy van der Linde, Steijn Noorderbroek, Levi Rabbers, Koen van Reeuwijk, Mats de Ruijter, Aida Sobhey, Emma Valk, Ruben Verheijden, Iris Willems van Dijk.
Heiloo: Selina Barlage, Dana de Boer, Sara Bolten, Bo Groen, Yara Groot, Nienke Jonker, Pien van Kalkeren, Annemieke van der Kraan, Kian Nieuwenhuis, Dylan Wilbers, Endel de Wit, Vonne Wittebrood.
IJmuiden: Noa van Acker.
Koog aan de Zaan: Floor van Oosten, Luna Wehnes.
Krommenie:Kim Balder, Sem Koning, Gwen Schat, Ian Timmer, Eva Vlind.
Limmen: Milan Beentjes, Sven Hollenberg, Fee Lute, Jens Meerman, Fien van Oijen, Rodin Oudendijk, Tom Schuitema, Britt Schut, Didier Spangenberg, Zhen Wester.
Spaarndam: Mo Mooij.
Uitgeest: Iris van de Berg, Cherise Bommel, Sofie van Eerden, Rosalie Kager, Denise de Pree, Mike Roelands, Glenn Sanders, Mara Schaap, Ruby Schaap, Isa Schoute, Chantal Spijkerman, Naomi Tuin, Maud Vonk, Sandra de Witte.
Westknollendam: Julia Weeteling.
Westzaan: Charlotte Schreuder.
Zaandam: Amy Anepool, Mark Bakker.
Zaandijk: Ian Kalergis

CUM LAUDE
Castricum: Tim Lind.
Limmen: Rick de Groot, Mike Hunnekink.
Zaandam: Caitlin de Jong.

 

VMBO GEMENGDE LEERWEG GROEN
Akersloot: Yara Kerkhof, Milou Visser.
Beverwijk: Dean Paling.
Castricum: Fabienne van Breukelen, Lonneke van Klaveren, Cafiëro Podiwongso, Laura Steenman, Nick Zandbergen.
Egmond-Binnen: Jon Baltus, Nance van der Lem, Melle Tervoort.
Heemskerk: Nina Hessels, Christel Lelieveld.
Heiloo: Jikke Zoon.
Wormerveer: Niels Leerlooijer.
Zaandam: Bente Vork.

VMBO THEORETISCHE LEERWEG GROEN
Assendelft: Noa Hartog, Matthijs Hoogeboom, Merijn Koomen, Caitlin Stam.
Beverwijk: Steef Bonarius, Demi Leenstra, Luca Pranu, Sabrina Zuurbier.
Castricum: Joep Adriaens, Leri Huijser, Björn Mannaart, Nazik Simonian, Pablo Speijdel, Minouche Steur, Sverre Tijsen.
Egmond aan den Hoef: Eva Knijnsberg, Ilja Koelink, Maartje Wetsteijn.
Egmond aan Zee: Maaike Zwart.
Egmond-Binnen: Stef van Stralen.
Heemskerk: Marit van den Bos, Eline Hoekstra, Quincy Holleman, Romy Holleman, Merel Pletting, Chiara Schram, Sven Sinnige, Rowan Tuinstra.
Heiloo: Puk Barnhoorn, Gabriel Quinten, Maarten Ridderikhof, Desi Verboom, Julie Warmenhoven.
Koog aan de Zaan: Anne Haak.
Krommenie: Ivana Baarsen, Elise Buma, Laura Notenboom, Cyane van Zijp, Jesse Zijp.
Limmen Bram Jak, Bram Noordermeer, Lieke Nuijens.
Uitgeest: Silke Ham, Mika Kok.
Westknollendam: Indy van der Haas.
Wormer: Floor van der Wolf

 

CUM LAUDE
Heemskerk: Romina Alizadeh.
Krommenie: Anne Zonneveldt.
Uitgeest: Joëlle van Lammeren.

En de volgende leerlingen zijn geslaagd op het Jac.P. Thijsse College Castricum, en hebben toestemming gegeven om hun naam te laten vermelden:

VWO
Zes leerlingen zijn cum laude geslaagd: Stijn Bakker, Ilse Kamphuis, Casper Koops, Victor Vreede, Owen de Waal, Marcello de Wit.
Akersloot: Heather Bloemers, Fien Buur, Barry van de Glind, Esmee Hulskamp, Sanne Leijen, Femke Mossinkoff, Lianne Sander, Manon Schagen.
Alkmaar: Demi van Zanen.
Castricum: Jeroen van Arkel, Bronwyn Bakker, Dex Baltus, Michiel Beltman, Bram Bongers, Mees Borst, Giada Brenna, Yoesra Bruijnse, Wesley Ducro, Jetze Eveleens, Nynke Groenendijk, Pim Haanen, Juan van Hoogdalem, Zoey van der Horst, Mitra Jalali, Linde Kappers, Stein Kolkman, Julien Leek, Maaike Leonards, Jip Lusthof, Sofian Lute, Sophie Oberink, Tim Odermatt, Sterne Oosterlaar, Eva Overpelt, Duco Plasmeijer, Shanti Raghosing, Amber Rohof, Bastiaan Schaap, Jordi Sloothaak, Kalu van der Steen, Fleur Verdonkschot, Marijn Vergunst, Kim Vermolen, Melle de Vroome, Tim Waagemans, Milo van de Wetering, Marcello de Wit, Bart de Zwart.
Egmond aan den Hoef: Arlette Kick.
Egmond-Binnen: Noa Hopman.
Heemskerk: Ilse Kamphuis, Jeltje Liefting, Floortje Mulder, Victor Vreede.
Heiloo: Sabine Baars, Adam Bakker, Toon Flipse, Valerie Glaudemans, Merlijn Henschen, Dave Herts, Merel Hilferink, Yoran Jak, Casper Koops, Britt Luesken, Rosanne Mulder, Didonne Munsterman, Alec Oomen, Eline Oosterwijk, Marnix Posch, Thomas Posthuma, Myrthe Sander, Jan Willem Spaans, Tim Taylor, Sem van Veen, Benthe de Wijs, Jorn Wols, Vera Zoetendal.
Limmen: Stijn Bakker, Rosa Bos, Iris Bruijns, Nienke Deijle, Maaike Deijle, Fenna van der Graaf, Florence Herrent, Linet Koopman, Isa Krom, Marloes de Kwaadsteniet, Mans Perez, Leonie Schermer, Maarten Straatsma, Fleur Stroet, Tiara Thomas, Abby van Tol, Desirée van Tuin, Björn Valkering, Owen de Waal.
Uitgeest: Iris Adrichem, Mohja Alhaj Saleh, Nora Dam, Fabiënne Groen, Hieke van Heesch, Twan Hofland, Lisa Postema, Emma Ros, Jarno Ruiter, Quinty Sanen, Eva Schimmel, Merel Schouten, Kian Shams, Emma Sombroek, Romée Vanacker, Anouk Weerman, Roel Wijte.

HAVO
Akersloot:
Fay Haasbroek , Femke Kerssens, Fidele Makungu, Anne Meijne, Irene Pettinga, Luna Ruijter, Jim Swart, Femke Vermast.
Assendelft: Carlo Booter.
Beverwijk: Tijn Gabriels, Kira Pul.
Bloemendaal: Floris Nagel.
Castricum: Tijn van Aalzum, Romy Admiraal, Joris van Alphen, Jenna Assink, Indy Baltus, Jitske Boerebach, Folmer Boersen, Jochem Boot, Yaël Born, Matthijs Datema, Jennifer Dekker, Dirk van Egmond, Noor Groendijk, Maarten Hielema, Lars Hofma, Youri Houbaer, Maurien de Jager, Dennis de Jong, Bas Kiebert, Jarno Klaver, Jon Kuijs, Brian de Lange, Ilona Langenbach, Lise Lemsom, Pelle Liefting, Sanne Louwe, Julot Lusthof, Joyce Moolenaar, Ties Oosterman, Joppe Opdam, Dylan Peijs, Larissa Perk, Jennifer Posthumus, Sterre Raven, Roemer Remigius, Jahna Ritsema, Jesse de Ruijter, Julia Schaap, Jolle Snaas, Ole Veenstra, Joris Verlaat, Amber Wezel, Floor Wuring, Hidde Zeestraten, Marjolein Zoontjes.
De Woude: Fabian Groot.
Egmond aan den Hoef: Pien Verweij.
Egmond aan Zee: Thessa de Ruijter.
Egmond-Binnen: Indy Duinmeijer, Ruby Ham, Jeffrey Hoek, Britt Sengers.
Heemskerk: Johnny Broekhuizen, Nienke Dekker.
Heiloo: Max Beerepoot, Sem van den Berg, Joris Beun, Sam de Boer, Teun Borst, Mack Bosch, Twan Bosschaart, Sam Brouwer, Renée van Dijk, Jade Dirks, Sarah van Dortmont, Enkush Gantumur, Niels Genet, Yoël Glorie, Alec van de Graaf, Yur Groenland, Puck de Haan, Tessa Heiszwolf, Ruben Hilferink, Rick Jongenburger, Youri de Jongh, Femke van der Kamp, Sarah Kok, Bart Komen, Maartje van den Kommer, Wouter Koops, Zeb Koppes, Kevin Krokkee, Luuk Lageman, June Ooijevaar, Cas van Oorschot, Nora Opdam, Thijmen Puit, Philine Spaan, Patrick Swiech, Anna Tendijck, Tom op de Weegh, Marijn de Wit, Thijs Zonneveld.
Krommenie: Luuk Beentjes, Jort Emmer.
Limmen: Ariënne Adrichem, Jordi de Boer, Emma Bruijns, Thijs Dekker, Floortje Doornenbal, Stan Duinmeijer, Jasper Edelenbos, Thomas Endel, Sander Groot, Anna Hes, Jesper Lute, Luc Paulisse, Mats Tijsen, Tom van der Velden, Lotte de Waal, Thomas van der Wijk, Sven Zonneveld.
Uitgeest: Siebe Adrichem, Monica van Assema, Babet Bakkum, Brian Bloedjes, Daan de Boer, Abe de Boer, Annemarie den Boer, Youri Brandjes, Demi Doorakkers, Loes Duin, Luna den Elsen, Floor van der Eng, Pilar Garita, Ilse Goverde, Romy de Graaf, Quinty Harland, Marco Hegeman, Luuk Honders, Jochem Houtkoop, Jolijn van Kooten, Amber Kremers, Hielke van der Laan, Leonie Min, Marinthe Mulder, Merijn Noordover, Abbey Oosterbos, Lois Oudejans, Kris Reijersen v. Buuren, Lisette Rem, Daan Rodenburg, Janouk Scholten, Wessel Sno, Lisanne van Tol, Nino Torrisi, Barry Veldhuis, Jeremy de Vrij, Linda Winter.

MAVO
Akersloot: Jacky Adrichem, Meyron Assor, Lucas van Baar, Wouter Bot, Stacey Deyle, Danique van Driest, Viggo Duvalois, Feike van der Eng, Oliver Higgins, Dixie Klaassen, Emiel Kok, Rutger Koning, Lot Koomen, Nikola Razic, Lorna Richardson, Joep Scholten.
Alkmaar: Tatum Keijzer.
Castricum: Luke Baltus, Ayden Baltus, Sjoerd Deuling, Sonny Ent, Jens Glerum, Eline Gooren, Veerle Hoogervorst, Ivano IJbema, Ruben Kolkman, Joep Kornblum, Mick van der Linden, Sam Lute, Lucas Maij, Jordy van Pel, Zoë Res, Pieter Rijnbout, Adam Schaap, Lars de Winter.
Egmond aan den Hoef: Zomer Althoff, Bart Groot.
Egmond-Binnen: Koen Japchen Lenstra.
Heemskerk: Kimberly Marx, Tim Zwiers.
Heiloo: Tamar Bakker, Nick de Boer, Itse Dalenberg, Duncan van Elk, Freo ten Hove, Berend de Kooning, Sarah Kramer, Daan Lute, Bram Poelmann, Lars Sántis Nolet, Merel Schilder, Dana Valkering, Jaimy Versterre, Aimée de Vries.
Krommenie: Mabel Martelhoff.
Limmen: Sem Admiraal, Lucas Beentjes, Scott Blok, Buya de Boer, Joep Glorie, Laura Hof, Indy Hollenberg. Jacco de Jong, Sjaak Kaandorp, Valerie Verver, Isa de Wildt, Jens van Zelst.
Uitgeest: Steijn van As, Pien Biere, Bryant Bleeker, Tobias de Boer, Bram de Boer, Shanna Bosman, Laura Duijn, Nadia Duinmaijer Lars Half, Sam Heijne, Mats Kraay, Jelle Nak, Mika Nelis, Rens de Ree, Sem Zuurbier.

Meer berichten